SUMMER HOLIDAYS HOORAY

 

Kochani, przed nami cudowne wakacje pełne niezapomnianych wrażeń i fantastycznej zabawy! Zapraszamy was na morską przygodę, podczas której poznamy różne zwierzątka zamieszkujące morza i oceany, pobawimy się wspólnie na słonecznej na plaży, a na koniec naszej zabawy zamienimy się w groźnych piratów poszukujących zaginionych skarbów.

Na początek mała rozgrzewka z pokazywaniem różnych części ciała. Ale uwaga! Będzie coraz szybciej...

SUMMER HOLIDAYS „Touch your head”.

Skoro jesteśmy już rozgrzani i gotowi na morska przygodę, chciałabym abyście najpierw poznali pewną zabawną ośmiornicę i trochę z nią popływali. Tylko pamiętajcie, nasza ośmiornica często zmienia kierunek pływania, nie dajcie się zmylić!

SUMMER HOLIDAYS Octopus

SUMMER HOLIDAYS Octopus Craft

Skoro poznaliśmy już jedno z morskich zwierzątek i świetnie się z nim bawiliśmy, pora na pozostałe. Kochani zapraszam was do zabawy na pięknej, piaszczystej plaży. Nie zapomnijcie o kremie przeciwsłonecznym, jest naprawdę gorąco!

SUMMER HOLIDAYS The beach

SUMMER HOLIDAYS The beach

SUMMER HOLIDAYS The beach How Many

SUMMER HOLIDAYS The beach Trace your hands

Drogie przedszkolaki, a teraz czas na odkrywanie nieznanych lądów i poszukiwanie zaginionych skarbów. Każdy z nas chciałby zostać nieustraszonym piratem, dlatego zapraszam was do zabawy przy piosence „If you want to be a pirate”.

SUMMER HOLIDAYS If you want to be a pirate

SUMMER HOLIDAYS If you want to be a pirate